فرماندار و رئیس ستاد بازآفرینی پایدار محدوده ها و محلات هدف شهرستان بشرویه

سپاس بیکران خداوند منان را که خلعت خدمت به بهترین خلق روزگار را بر ما خدمتگزاران ارزاني داشته است تا در سايه سار ولايت به مردمي كه پرچمدار ايثار و شهادت و اسلام راستين هستند خدمت كنيم.

عزم راسخ دولت محترم مبنی بر تلاش حداکثری در جهت خدمت به مردم و توسعه و عمران و آباداني ، نويد بخش آينده اي پر ثمر براي ايران اسلامي و کارنامه اي درخشان براي دولت است .
شهرستان بشرویه چشمه جوشانی از نعمت ها و فرصت هاي خدادادي است که بايد قدر دانسته شود و هر کدام تبديل به بستري براي رشد و توسعه شهرستان و حل مشكلات شود .
اینجانب خود را موظف می دانم تا هرچه در توان دارم در طبق اخلاص نهاده و با جديت و قاطعيت تمام در خدمت به مردم و توسعه و عمران وآباداني شهرستان بشرويه تلاش نمايم . با شناختي که از توان دولت و همچنين بخش خصوصي در شهرستان بشرويه دارم ،ابراز مي دارم که دور نيست آن روزي كه همگان تجلي و پيشرفت شهرستان بشرويه را شاهد باشند و به اميد خدا شهرستان بشرويه آنچنان كه شايسته آن است بر فراز قله توسعه و پيشرفت در ايران سرفراز خواهد ايستاد.

ارتبـاط با ما

شهرداری بشرویه از پیشنهادات ، نظرات و انتقادات سازنده شما در جهت بهبود نظارت بر امور جاری شهر و مدیریت شهری استقبال می نماید. برای این منظور می توانید با پر کردن فرم انتقادات و پیشنهادات، ما را در جریان نقطه نظرات خود قرار دهید.
همچنین می توانید به یکی از طرق زیر با ما در تماس باشید :
پست الکترونیک :   info@boshrooyeh.ir
تلفــن :   ۳۲۷۸۷۲۱۱ - ۰۵۶ - فکس: ۳۲۷۸۷۱۱۰ - ۰۵۶
آدرس دبیرخانه ستاد:   خراسان جنوبی-شهرستان بشرویه- ابتدای بلوار قائم آل محمد - ساختمان شهرداری- کدپستی: ۹۷۸۱۶۱۷۷۳۱

Template Design:Dima Group