نهمین جلسه ستاد بازآفرینی محلات و محدوه های هدف شهرستان بشرویه برگزار شد.

شهردار بشرویه در ستاد بازآفرینی پایدار محدوده ها و محلات هدف شهرستان با بیان این مطلب گفت: برای جلب همکاری مردم در بافت های فرسوده ای که مالکان آن ها مشخص نبوده یا به دلیل انحصار وراثت مشکلاتی در برداشته است تلاش بسیاری شده اما همکاری و مشارکت در این زمینه بسیار ناچیز است.

«بلالی» با تاکید بر ضرورت مشارکت مردم در بازآفرینی محلات شهری، همکاری مالکان را برای انجام عملیات در محدوده بافت فرسوده و محله هدف مورد تاکید قرار داد که باید هر چه سریع تر در این زمینه اقدام شود. وی گفت: به منظور تسهیل در تعیین تکلیف مالکان در صورت تمایل اعضای این ستاد، این اقدام به بخش خصوصی واگذار خواهد شد.وی یادآور شد: تاکنون در ستاد بازآفرینی پایدار محدوده ها و محلات هدف شهرستان به منظور اجرای اهداف این ستاد اقدام های گسترده ای انجام شده طوری که با همکاری و مشارکت میراث فرهنگی مرمت و به سازی کوچه تاریخی مقری و به سازی پیاده رو و آسفالت پشت دیوار شهربند محقق شده است.وی جابه جایی تیر برق های بازار سنتی در محدوده و محلات هدف را از دیگر اقدام ها برشمرد.

 

ارتبـاط با ما

شهرداری بشرویه از پیشنهادات ، نظرات و انتقادات سازنده شما در جهت بهبود نظارت بر امور جاری شهر و مدیریت شهری استقبال می نماید. برای این منظور می توانید با پر کردن فرم انتقادات و پیشنهادات، ما را در جریان نقطه نظرات خود قرار دهید.
همچنین می توانید به یکی از طرق زیر با ما در تماس باشید :
پست الکترونیک :   info@boshrooyeh.ir
تلفــن :   ۳۲۷۸۷۲۱۱ - ۰۵۶ - فکس: ۳۲۷۸۷۱۱۰ - ۰۵۶
آدرس دبیرخانه ستاد:   خراسان جنوبی-شهرستان بشرویه- ابتدای بلوار قائم آل محمد - ساختمان شهرداری- کدپستی: ۹۷۸۱۶۱۷۷۳۱

Template Design:Dima Group